Środa 24 października 2018r.
Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

» Diecezjalny turniej w piłkę siatkową

 DIECEZJALNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Diecezjalnym Turnieju w Piłkę Siatkową Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej. Turniej odbędzie się 9 grudnia br. i zostanie zorganizowany przez Oddział KSM w Brańsku. Nasze sportowe zmagania zaczynamy o godzinie 9:30 w od Mszy Świętej w kościele parafialnym w Brańsku. Następnie udajemy się na halę sportową przy Zespole Szkół w Brańsku gdzie rozpoczniemy zawody. W turnieju udział wziąć mogą druhny i druhowie KSM-owicze Diecezji Drohiczyńskiej. Drużyny będą rozgrywały mecze w dwóch kategoriach: drużyny męskie i drużyny żeńskie.

Zwycięskie drużyny z obu kategorii będą reprezentowały naszą diecezję na Ogólnopolskich Mistrzostwach KSM w Piłce Siatkowej.

Realizując VIII zasadą KSM-owicza „ Dbaj o zdrowie i rozwój fizyczny” zapraszamy wszystkie oddziały KSM do wystawienia swojej drużyny na zawodach !!!

UWAGA ! każda z drużyn ma obowiązek dostarczyć przed rozpoczęciem turnieju listę ze składem drużyny potwierdzoną podpisem Księdza Asystenta Oddziału Parafialnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 4 grudnia do Biura KSM ul. Kościelna 10, 17-312 Drohiczyn tel 85 655 77 55, e-mail ksm@ksm-drohiczyn.pl.

KARTA UCZESTNIKA

REGULAMIN