Środa 15 sierpnia 2018r.
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii
»  XXIV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej - Podlasie 2017
 
XXIV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2017.


                        „Idźcie i głoście” pod tym hasłem w dniach: 13 - 14 maja w Bielsku Podlaskim  odbywać się będzie tegoroczny XXIV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2017. Przez 23 lata festiwal odkrywał i promował młode talenty muzyczne Podlasia. Wydarzenie to co roku wyłania zdolne dzieci i młodzież tym samym pozwala im się rozwijać i mobilizuje do aktywności w parafii, szkole czy ośrodkach kultury.
 
                         Organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej przy wsparciu Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej i Bielskiego Dom Kultury. Celem podejmowanej inicjatywy jest rozwój młodego człowieka, jego dobro kulturowe, duchowe, religijne i patriotyczne. Festiwal stał się dziełem, które pociąga za sobą dzieci, młodzież jak również osoby dorosłe, które z ogromną chęcią włączają się w to piękne śpiewanie i koncerty na chwałę Bożą.

                  Tegoroczny Festiwal wpisuje się wydarzenia przeżywane przez całą Polskę, a mianowicie Rok św. Brata Alberta Chmielowskiego, 100-lecie Objawień Matki Bożej Fatimskiej i 300-lecie Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Chcemy poprzez wspólne śpiewanie uwielbić Pana Boga za tak wielkie Dary otrzymane przez nasz Naród, naszą Diecezję i cały Kościół.
                Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu wszystkich młodych ludzi, którzy chcą śpiewać na chwałę Boga i Ojczyzny. Czekamy na dzieci i młodzież, którzy pasjonują się muzyką i pragną dzielić zainteresowania z innymi. Chcemy chwalić Pana śpiewem dzieci i młodzieży w tej małej Ojczyźnie, którą jest nasza Diecezja.

Kontakt:
 

Ks. Sylwester Falkowski
tel. 603 986 454
e-mail: sylwekfalkowski@op.pl



 

 
 



Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.