Poniedziałek 24 czerwca 2024r.
Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
»  XXV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej - Podlasie 2018
 
 

 
 


XXV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej

„Śpiewajmy Panu” Podlasie 2018

Wolni w Duchu Świętympod tym hasłem dnia 6 października w Siemiatyckim Ośrodku Kultury odbywać się będzie tegoroczny XXV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2018. Już od 25 lat Festiwal odkrywa i promuje młode talenty muzyczne z Podlasia i Mazowsza. Wydarzenie to co roku gromadzi zdolnych, młodych ludzi, którzy dzielą się swoimi talentami i umiejętnościami wokalnymi.

Tegoroczny Festiwal jest szczególny z wielu powodów. To przede wszystkim jubileuszowa – XXV edycja. Jest to dobra okazja, żeby podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację Festiwalu na przestrzeni tylu lat. Przez Festiwal pragniemy również włączyć się w obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Wykonywane pieśni patriotyczne na pewno będą brzmiały wyjątkowo.

Organizatorem Festiwalu jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej przy współpracy Wydziału Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Diecezji Drohiczyńskiej oraz Siemiatyckiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Festiwalu wszystkich młodych solistów i solistki, schole dziecięce i młodzieżowe oraz zespoły  muzyczne. Niech wspólny śpiew będzie wyrazem naszej miłości do Boga i Ojczyzny.


Kontakt:

Ks. mgr lic. Tomasz Przewoźny
tel. 692 873 827
mail: xtprzewozny@gmail.com