Niedziela 10 grudnia 2023r.
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
» PZW zaprasza młodych ludzi do wędkowania
W imieniu wszystkich kół PZW Okręgu Białostockiego chciałabym przedstawić ofertę specjalną Polskiego Związku Wędkarskiego skierowaną do młodzieży do lat 16. PZW daje obecnie młodym ludziom możliwość wstąpienia w szeregi wędkarzy za jedyne 17 zł. Młodzież zostaje zwolniona z opłaty wpisowej, składki okręgowej, opłaty za legitymację oraz opłaty egzaminacyjnej. Jest to bardzo duża ulga, dla porównania podam, że opłaty członkowskie w roku 2014 dla dorosłych wędkarzy w naszym okręgu wynoszą 175 zł (nie wliczając w to wpisowego, opłaty egzaminacyjnej oraz składki okręgowej dla nowych członków).

Wędkarstwo to niezwykła forma spędzania wolnego czasu dająca możliwość wyciszenia się, obcowania z naturą, oderwania od problemów codziennego dnia. Może być traktowane jako sport/hobby/przygoda. Ten wspaniały świat zaprasza każdego, kto jest gotów go przyjąć i stać się jego częścią.

Liczymy, że młodzi ludzie z KSM również zasilą nasze szeregi.

wykaz kół wędkarskich okręgu białostockiego

 
Barbara Smosna

 
dodano: 2014-03-04       data modyfikacji: 2015-02-05 12:09:13       autor:Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.