Niedziela 10 grudnia 2023r.
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
» Kartki bożonarodzeniowe - tradycja
  W dzisiejszych czasach, po co zadawać sobie trud wysyłaniem kartek świątecznych? Nie łatwiej złożyć komuś życzenia telefonicznie lub przez Facebooka? Postęp technologiczny ułatwia nam życie, ale niestety powoduje zanikanie pięknych tradycji.

         Od początku grudnia przed kościołem p.w. św. Rocha w Miłkowicach Maćkach można było nabyć kartki świąteczne rozprowadzane przez KSM Diecezji Drohiczyńskiej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

         Z kolei dla najmłodszych zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Wpłynęło do nas wiele pięknych prac. Wybór był niesamowicie trudny! 10 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie. Tego dnia wszyscy uczestnicy zebrali się w salce parafialnej na ogłoszenie werdyktu. Każdy z nich otrzymał nagrodę. Wyróżnione prace zostały wysłane do różnych instytucji, a także m.in. do księży biskupów.


dodano: 2017-12-19       data modyfikacji: 2017-12-19 09:18:12       autor: Karolina KorsakJeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.