Czwartek 19 września 2019r.
Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
»  KSM przy parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Siemiatyczach
informacje o oddziale

 
  obecny Zarząd w składzie:
  1. Aleksandra Granatowska - prezes
  2. Magda Kochańska- sekretarz
  3. Weronika Boratyńska - skarbnik
  4. Ks. Wojciech Łuszczyński - asystent oddziału
  kontakt:

   Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej Oddział w Siemiatyczach przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

17-300 Siemiatycze
ul. 3 Maja 2

Napisz e-mila: angelajankowska@wp.pl

  
 
opis:

 
We wspólnym gronie jako członkowie Katolickiego Stowarzyszenia młodzieży działamy od stycznia 2011r, a naszym księdzem asystentem był ks. Mariusz Szymanik.
Od samego początku angażowaliśmy się w różnego rodzaju akcje organizowane przez stowarzyszenie zarówno na szczeblu parafialnym jak i diecezjalnym. Bierzemy czynny udział w akcjach typu: „Akcja Pocztówka”, „Akcji Grosik”, „Odpady na wartościowe wypady”. Nasz oddział w teraźniejszym składzie pokazał się większej publiczności po raz pierwszy 16.01.2012r. kiedy w SOKu graliśmy jasełka. Uczestniczymy w comiesięcznych radach prezesów, akcjach wakacyjnych oraz rekolekcjach i szkoleniach organizowanych przez KSM. Co roku nasz oddział oferuje swoją pomoc na Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu”. Zajmowaliśmy się pomocą w organizacji Diecezjalnego Dnia Dziecka. Od września 2011 naszym nowym księdzem asystentem został ks. Marek Laszuk.
Teraźniejszym naszym księdzem asystentem jest ks. Przemysław Łoza. Obecnie nasz oddział liczy 10 osób, ale nasze szeregi wciąż są otwarte, więc mamy coraz to nowych członków. Spotykamy się w co drugi piątek po Mszy wieczornej w salce parafialnej. Nasze spotkania mają różną tematykę, ale najczęściej organizacyjną. Spotykamy się nieraz przy luźniejszej atmosferze m.in. przy ognisku lub przy wspólnym oglądaniu filmów. W każdy drugi piątek miesiąca mamy Mszę Świętą przeznaczoną, dla naszego oddziału połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu.
Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie GOTÓW!

więcej zdjęć 
 
dodane artykuły:Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.