Niedziela 10 grudnia 2023r.
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
» Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w DrohiczynieKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej od października 2012 roku prowadzi ośrodek rekolekcyjny dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych noszący nazwę Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w Drohiczynie. Mieści się on w budynkach przy Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie. Położony jest w dolinie rzeki Bug. Może pomieścić 51 osób w 3,5,6 i 8 - osobowych pokojach z łazienkami. NOE ma służyć ewangelizacji młodych ludzi z terenu nie tylko Diecezji Drohiczyńskiej, ale z całej Polski. W ośrodku w 2013 roku odbywały się kursy w ramach Szkoły Nowej Ewangelizacji, rekolekcje formacyjne KSM i stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, Szkoła Animatora, a także Drohiczyńskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej. Przy ośrodku znajduje się miejsce na ognisko/grill. Teren ośrodka jest ogrodzony.

Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji to także odpowiednie miejsce do organizowania rekolekcji, spotkań formacyjnych, szkoleń, wędrówek wzdłuż rzeki Bug, plażowania, wędkowania, wypraw rowerowych oraz spływów kajakowych.


Informacje i rezerwacje pod nr tel. 85 655 77 55 lub mailem: ksm@ksm-drohiczyn.pl
 
 

dodano: 2014-05-15       data modyfikacji: 2014-05-21 09:56:57       autor:Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.