Wtorek 7 kwietnia 2020r.
Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
» Listopadowa Rada KSM - wspominamy ŚDM
17.11.2016r. w Podlaskim Centrum Dialogu jak co miesiąc spotkali się młodzi przedstawiciele Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej Diecezji. W tym miesiącu spotkanie poprowadzone było w duchu Światowych Dni Młodzieży. Osoby, które nie były w Krakowie mogły usłyszeć świadectwa osób, które tam były. Świadectwem swoim podzielił się al. Rafał Oleksiuk, który był na ŚDM jako wolontariusz i powiedział nam o tym jak wyglądało to od strony wolontariuszy.

Ks. Sylwester również przeprowadził krótki quiz o ŚDM, w którym nikt nie miał szans z kleryckim kołem KSM, okazało się, że to właśnie oni posiadają największą wiedzę o historii jak również o tym co działo się przez ostatni czas podczas przygotowań do ŚDM.

Mateusz Stefaniuk - Prezes Zarządu, wręczył również decyzje o powołaniu nowego oddziału KSM przy Parafii Św. Stanisława B.M. w Skrzeszewie.

Pokrótce zostały również podsumowane akcje, które już się odbyły jak również przedstawione plany na najbliższy czas, które znajdziecie na dole do pobrania.


 
Listopadowy biuletyn informacyjny

dodano: 2016-11-21        czytano: 552 razy        autor: Kamila Dębska
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.