Sobota 4 kwietnia 2020r.
Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
» Diecezjalny Bal Andrzejkowy KSM w Kamionnie
12 listopada w naszej parafii odbył się Diecezjalny Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy KSM dla młodzieży, który w tym roku był połączony z 18-tą rocznicą istnienia naszego oddziału KSM w Kamionnie. Bal rozpoczął się Mszą Św. o godz. 18 koncelebrowaną przez 11 kapłanów z naszej diecezji pod przewodnictwem ks. Andrzeja Witerskiego , pierwszego asystenta oddziału w Kamionnie. Kazanie do młodych powiedział ks. Paweł Hryniewicki, który w homilii nawiązał do ŚDM w Krakowie oraz słów Papieża Franciszka, aby nie być młodymi- kanapowymi. Ksiądz Paweł podkreślał również jak ważna jest miłość do Chrystusa i wierność Bożym przykazaniom. Swoją obecnością zaszczycił nas również Burmistrz Gminy Łochów Pan Robert Gołaszewski wraz z małżonką.

Po Mszy św. udaliśmy się na salę do Baczek, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Młodzież przygotowała podziękowania dla wszystkich tych, którzy bardzo dużo serca i zaangażowania włożyli w tworzenie tego oddziału. Głos zabrał ks. Andrzej Witerski, ks. Andrzej Lubowicki- asystent diecezjalny KSM oraz Pan Robert Gołaszewski. Obejrzeliśmy film, który w skrócie przedstawiał naszą działalność przez te 18 lat. Krótkie słowo do Kamionny skierował również prezes KSM DD Mateusz Stefaniuk. Czas zabawy przebiegł bardzo szybko, pod czujnym okiem naszego DJ. Dawida oraz Dominiki Strąk i Michała Owsianki, którzy poprowadzili zabawy dla młodych. O północy nie zabrakło tortu urodzinowego. Podczas Balu zostali wyłonieni król i królowa , w tym roku zostali nimi Katarzyna Rybaczuk i Łukasz Pietraszko. Nie zabrakło oczywiście belgijki, tunaka i pasowania jak na osiemnastkę przystało.

Dziękujemy księżom : ks. Andrzejowi Lubowickiemu, ks. Sylwestrowi Falkowskiemu, ks. Marianowi Dobrowolskiemu, Ks. Pawłowi Hryniewickiemu, ks. Michałowi Marczakowi, ks. Andrzejowi Witerskiemu, ks. Januszowi Bolewskiemu, ks. Łukaszowi Suszko, ks. Łukaszowi Skarżyńskiemu, ks. Krzysztofowi Nagórnemu, ks. Piotrowi Jarosiewiczowi, ks. Grzegorzowi Zasłonka za modlitwę w intencji młodzieży oraz za wspaniałą zabawę . Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Robertowi Gołaszewskiemu oraz Komisji ds. przeciwdziała problemom alkoholowym w Gminie Łochów za wsparcie finansowe dzięki, któremu nasz bal mógł się odbyć.

Dziękujemy byłym i obecnym członom oddziału za obecność i zaangażowanie podczas balu. Paniom kucharkom za smaczne posiłki, oraz obsłudze i rodzicom za wszelką okazaną pomoc. Dziękujemy Wam młodzi za tak liczne przybycie, za wspaniałą zabawę oraz to że po raz kolejny pokazaliśmy, że nie taka straszna młodzież jak ją malują i bez alkoholu potrafimy się bardzo dobrze bawić. GOTÓW !!!
 
galeria zdjęć

dodano: 2016-11-14        czytano: 603 razy        autor: Magdalena Murawska
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.