Wtorek 7 kwietnia 2020r.
Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
» ''Kształtuj Swoją Młodość''

„Kształtuj Swoją Młodość” pod takim hasłem odbyła się październikowa Rada Kierownictw i Księży Asystentów KSM. Tradycyjnie w miesiącu październiku rozpoczęliśmy radę od wystawienia Najświętszego Sakramentu oraz odmówienia Różańca Św., rozważania odnosiły się do przykładu życia bł. Karoliny Kózkówny, patronki naszego Stowarzyszenia.

Kolejna część naszego spotkania miała miejsce w Podlaskim Centrum Dialogu, którą rozpoczęliśmy od odczytania przypowieści o Talentach oraz świadectwo zaproszonego gościa Pana Zbigniewa Derewońko, człowieka o niezwykłym życiu i powołaniu przy tym o różnych życiowych przygodach. Świadectwo przeplatane było śpiewem utworów Pana Jacka Kaczmarskiego, które razem z naszym gościem śpiewał syn, Dawid. My młodzi, byliśmy pod dużym wrażeniem wykonań, czego wyrazem były owacje na stojąco.

Na zakończenie Mateusz Stefaniuk, Prezes Zarządu przedstawił krótką informację o tym, co czeka nas w najbliższym czasie oraz podsumował to co było. Poinformował również o zmianie Dyrektora Nadbużańskiego Ośrodka Edukacji w Broku, który z dniem 1 listopada obejmuje Łukasz Zębrowski oraz o rezygnacji Jakuba Akonoma z funkcji z-ca sekretarza w Zarządzie Diecezjalnym i z tejże racji również o wyborach uzupełniających, które będą miały miejsce na Zjeździe Diecezjalnym połączonym z corocznym Spotkaniem Opłatkowym z księdzem Biskupem.

dodano: 2016-10-26        czytano: 641 razy       
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.