Sobota 4 kwietnia 2020r.
Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
» Pierwsza powakacyjna Rada Kierownictw KSM

W czwartek 15.09.2016r. w Podlaskim Centrum Dialogu w Drohiczynie odbyła się pierwsza powakacyjna Rada Kierownictw KSM oraz Księży Asystentów.

Podczas spotkania zostały podsumowane akcje wakacyjne prowadzone przez KSM oraz poruszone były plany na przyszłość. Został przedstawiony kalendarz na cały rok szkolny 2016/2017 z nowymi oraz stałymi propozycjami zarządu diecezjalnego. Prezes zarządu Mateusz Stefaniuk przedstawił nową propozycję zarządu dla młodzieży z całej Diecezji jaką jest Szkoła Lidera. Ma ona na celu, podczas serii spotkań, wyrobienie w sobie postawy liderskiej oraz nauczenie się jak w innych kształtową taką postawę. Pierwsze spotkanie odbędzie się już na poczatku października i podczas którego zostanie pokazane, że lider powinien umieć też w sposób radosny zaanimować czas wolny dla swojej wspólnoty poprzez tańce, gry i inne zabawy. Zarząd zachęcał także przybyłych przedstawicieli oddziałów do uczestnictwa m.in. w Diecezjalnym Turnieju w Piłce Siatkowej KSM oraz rekolekcjach formacyjnych, połączonych z złożeniem przyrzeczenia w Uroczystość Chrystusa Króla. Spotkanie rozpoczęła i zakończyła wspólna modlitwa. 

Dziękujemy młodzieży z  Brańska, Chojewa, Drohiczyna, Hajnówki, Jabłonny, Kamionny, Miedzny, Miłkowic, Sarnak, Siemiatycz, Skrzeszewa, Stoczka, Węgrowa oraz  klerykom z WSD wraz z Księżmi Asystentami za obecność w tym dniu.

 

dodano: 2016-09-21        czytano: 865 razy       
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.