Wtorek 24 października 2017r.
Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
»  Zarząd Diecezjalny
Skład Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej na lata 2016-2018:

PREZES ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Mateusz Stefaniuk


m.stefaniuk@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Wioleta Pietraszko

w.pietraszko@ksm-drohiczyn.pl
SEKRETARZ ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Anna Żuromska


a.zuromska98@wp.pl
ZASTĘPCA SEKRETARZA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Sebastian Tabaczek


sebastian.tabaczek2@o2.pl
SKARBNIK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Kamila Dębska


k.debska@ksm-drohiczyn.pl
CZŁONEK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
 
Paweł Żuromski

szybki328@interia.pl
DELEGAT ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Emilia Sobieska


e.sobieska@ksm-drohiczyn.pl
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - PRZEWODNICZĄCY
  Łukasz Pietraszko


lpietraszko5@gmail.com
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO
  Anna Ołowska


anta890@interia.pl
  DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - CZŁONEK

 
Małgorzta Lipińska


gosilipinska@gmail.pl
  KS. ASYSTENT DIECEZJALNY

 
ks. dr Andrzej Lubowicki


a.lubowicki@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA KS. ASYSTENTA DIECEZJALNEGO






 
ks. mgr Sylwester Falkowski


sylwekfalkowski@op.pl


 



Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.