Sobota 21 kwietnia 2018r.
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
»  Zarząd Diecezjalny
Skład Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej na lata 2016-2018:

PREZES ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Mateusz Stefaniuk


m.stefaniuk@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Kamila Dębska

k.debska@ksm-drohiczyn.pl
SEKRETARZ ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Emilia Sobieska


e.sobieska@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA SEKRETARZA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Karolina Szkop


karolina4291@wp.pl
SKARBNIK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Anna Żuromska


a.zuromska@ksm-drohiczyn.pl
CZŁONEK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
 
Barbara Kuchta

bkuchta4@wp.pl
DELEGAT ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Wioleta Pietraszko


w.pietraszko@ksm-drohiczyn.pl
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - PRZEWODNICZĄCY
  Łukasz Pietraszko


lpietraszko5@gmail.com
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO
  Sebastian Tabaczek


sebastian.tabaczek2@o2.pl
  DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - CZŁONEK

 
Anna Ołowska


anta890@interia.pl
  KS. ASYSTENT DIECEZJALNY

 
ks. mgr lic. Tomasz Przewoźny


xtprzewozny@gmail.com



 



Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.