Czwartek 24 sierpnia 2017r.
Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
»  Zarząd Diecezjalny
W dniu 9 stycznia 2016r. podczas Zjazdu Diecezjalnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej dokonano wyboru władz Stowarzyszenia na lata 2016-2018:

PREZES ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Mateusz Stefaniuk


m.stefaniuk@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Ewelina Barbara Wawrzyniak

e.wawrzyniak@ksm-drohiczyn.pl
SEKRETARZ ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Wioleta Pietraszko


w.pietraszko@ksm-drohiczyn.pl
ZASTĘPCA SEKRETARZA ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Jakub Akonom


jakon299@gmail.com
SKARBNIK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
Kamila Dębska


k.debska@ksm-drohiczyn.pl
CZŁONEK ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
 
Paweł Żuromski

szybki328@interia.pl
DELEGAT ZARZĄDU DIECEZJALNEGO
  Katarzyna Krynicka


k.krynicka@ksm-drohiczyn.pl
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - PRZEWODNICZĄCY
  Łukasz Pietraszko


lpietraszko5@gmail.com
DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO
  Anna Ołowska


anta890@interia.pl
  DIECEZJALNA KOMISJA REWIZYJNA - CZŁONEK

 
Angelika Jankowska


angelajankowska@wp.pl
  KS. ASYSTENT DIECEZJALNY

 
ks. dr Andrzej Lubowicki


a.lubowicki@ksm-drohiczyn.pl


 



Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.