Wtorek 11 grudnia 2018r.
Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
» XXII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej Śpiewajmy Panu Podlasie 2015

Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu”,
to inicjatywa, która już od 22 lat odkrywa i promuje młode talenty muzyczne Podlasia. Wydarzenie to co roku wyłania talenty spośród dzieci i młodzieży.

Tegoroczny XXII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2015 wpisuje się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016. Zainspirowani hasłem ŚDM “Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7), chcemy chwalić Pana śpiewem dzieci i młodzieży w tej małej Ojczyźnie, którą jest nasza Diecezja.

Organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej przy wsparciu Kurii Diecezji Drohiczyńskiej, Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, Parafii Diecezji Drohiczyńskiej, Bielskiego Dom Kultury, Związku Harcerstwa Polskiego i wielu ludzi dobrej woli.

Festiwal stał się dziełem, które pociąga za sobą dzieci, młodzież jak również osoby dorosłe, które z ogromną chęcią włączają się w uczestnictwo w Festiwalu.

W tym roku zmieniamy formę Festiwalu. Uczestnicy Festiwalu spotykają się w terminie 12-14.06.2015 w Bielsku Podlaskim tworząc Campus Festiwalowy. Na zakończenie Campusu odbędzie się koncert Galowy. Honorowy Patronat nad całym przedsięwzięciem objął J.E. Ks. Bp dr Tadeusz Pikus oraz Bp senior Ks. dr Antoni Pacyfik Dydycz.

Zależy nam aby jak najwięcej instytucji i osób włączyło się w to nasze wspólne dzieło.

Zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza i wysłanie go drogą elektroniczną na adres ksm@ksm-drohiczyn.pl wpisując w tytule FESTIWAL 2015 (formularze do pobrania poniżej). Do formularza należy obowiązkowo dołączyć imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za przygotowanie uczestnika do przeglądu. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 31 maja 2015r.
 
Zapraszamy do udziału w Festiwalu!

Regulamin


Karta zgłoszeniowa
dodano: 2015-04-09        czytano: 1494 razy       
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.